Přihláška

Přihlašování na Tpraslicon 2018 bylo zastaveno. Část vstupenek bude k dostání na místě, sledujte aktuální informace zde a ve facebookové události.

Informace k platbě předem

Na e-mail, který do elektronické přihlášky uvedete, Vám budou zaslány údaje potřebné pro zaslání platby na účet Trpasliconu (Klubu Terryho Pratchetta). Jméno a příjmení vyplňujte pravdivě, abyste se mohli při registraci na místě prokázat dokladem totožnosti. Přezdívka, kterou uvedete v přihlášce, se objeví na Vaší vstupence a bude sloužit k Vaší identifikaci v prostorách Trpasliconu. Do kolonky „Co mě přilákalo na Trpaslicon“ můžete uvést, co Vás na Trpaslicon přilákalo (Červený trpaslík, Zeměplocha, Doctor Who, kamarádi apod.) a pokolikáté.

Počet vstupenek na Trpaslicon je omezen na 450. Pro vstup pouze v pátek nebo pouze v neděli není třeba se přihlašovat ani platit předem, vstupné je 150 Kč na místě. Pokud se přihlásíte a zaplatíte vstupné na níže uvedený účet do 28. 2. 2018, platíte 300 Kč, Řádní členové Klubu Terryho Pratchetta nebo členové Fanclubu Doctora Who v ČR, kteří zaplatí vstupné na níže uvedený účet do 28. 2. 2018, platí 200 Kč. Při přihlášení a platbě od 1. do 13. 3. 2018 činí vstupné 350 Kč nebo 250 Kč pro členy Klubu Terryho Pratchetta nebo Fanclubu Doctora Who.

Částka: 300 Kč nebo 200 Kč (členové Klubu Terryho Pratchetta a členové Fanclubu Doctora Who)
Číslo účtu: 2500040681/2010
Číslo účtu pro platby ze Slovenska: 2500040681/8330
Variabilní symbol: dozvíte se z e-mailu, který Vám bude zaslán po registraci (pro každou osobu jiný)
Specifický symbol: Členské číslo Klubu Terryho Pratchetta (vyplňují pouze řádní členové Klubu Terryho Pratchetta) nebo ID Fanclubu Doctora Who v ČR (vyplňují pouze členové Fanclubu Doctora Who).

Návštěvníkům, kteří zaplatí vstupné 350 Kč na výše uvedený účet do 13. 3 2018, může být při registraci vráceno 50 Kč ze vstupného, pokud budou mít kostým z britského seriálu nebo ze Zeměplochy Terryho Pratchetta. Dostatečnost kostýmu se posuzuje na registraci Trpasliconu individuálně. Nestačí např. „háčko“ na čele k tvrzení, že máte kostým Rimmera. V případě, že kostým bude posouzen jako nevyhovující či nedostatečný, 50 Kč ze vstupného nebude vráceno.

Návštěvníci, kteří budou platbu zasílat ze Slovenska, mohou peníze zaslat na účet s kódem banky 8330. Jedná se o peněžní ústav ve Slovenské republice, takže nebudete platit poplatek za zaslání platby do zahraničí. Ostatní návštěvníci platí na účet Fio banky s kódem banky 2010.

Platbou předem získáte nejen výše uvedenou slevu na vstupném, ale také jistotu, že se na akci dostanete.

O skutečnosti, že jsme Vaši platbu vstupného zaregistrovali, se informujte na odkazu (který máte v e-mailu o potvrzení přijetí přihlášky). V případě nejasností nás kontaktujte na e-mailu vehali@discworld.cz.

V případě, že až po zaplacení vstupného zjistíte, že se Trpasliconu 2018 nemůžete zúčastnit, dejte nám vědět. Do 10. března 2018 Vám vrátíme vstupné v plné výši. Pokud svou účast zrušíte mezi 11. a 14. březnem 2018, vrátíme Vám polovinu vstupného, nebo za sebe můžete poslat náhradníka. V případě zrušení účasti 15. nebo 16. března 2018 již vstupné vracet nebudeme, ale můžete za sebe také poslat náhradníka. V obou případech nám do 16. března 2018 12:00 dejte vědět jeho jméno na e-mail vehali@discworld.cz. Náhradu vstupného si pak vyřešte s daným náhradníkem sami.

Přednášející a hosté se nepřihlašují.