Přihláška

Informace k platbě předem

Na e-mail, který do elektronické přihlášky uvedete, Vám budou zaslány údaje potřebné pro zaslání platby na účet Trpasliconu (Klubu Terryho Pratchetta). Jméno a příjmení vyplňujte pravdivě, abyste se mohli při registraci na místě prokázat dokladem totožnosti. Přezdívka, kterou uvedete v přihlášce, se objeví na Vaší předtištěné vstupence a bude sloužit k Vaší identifikaci v prostorách Trpasliconu. Do kolonky „Co mě přilákalo na Trpaslicon“ můžete uvést, co Vás na Trpaslicon přilákalo (Červený trpaslík, Zeměplocha, Doctor Who, kamarádi apod.) a pokolikáté.

Vstupné na Trpaslicon je 350 Kč, pokud platíte na místě (v takovém případě se nemusíte předem přihlašovat). Pokud zaplatíte vstupné na níže uvedený účet do 10. března 2017, platíte 300 Kč. Řádní členové Klubu Terryho Pratchetta nebo členové Fanclubu Doctora Who v ČR, kteří zaplatí vstupné na níže uvedený účet do 10. března 2017, platí 200 Kč.

Částka: 300 Kč nebo 200 Kč (členové Klubu Terryho Pratchetta a členové Fanclubu Doctora Who)
Číslo účtu: 2500040681/2010
Číslo účtu pro platby ze Slovenska: 2500040681/8330
Variabilní symbol: dozvíte se z e-mailu, který Vám bude zaslán po registraci (pro každou osobu jiný)
Specifický symbol: Členské číslo Klubu Terryho Pratchetta (vyplňují pouze řádní členové Klubu Terryho Pratchetta) nebo ID Fanclubu Doctora Who v ČR (vyplňují pouze členové Fanclubu Doctora Who).

Návštěvníkům, kteří zaplatí vstupné 300 Kč na výše uvedený účet do 10. března 2017, může být při registraci vráceno 50 Kč ze vstupného, pokud budou mít kostým z britského seriálu nebo ze Zeměplochy Terryho Pratchetta. Dostatečnost kostýmu se posuzuje na registraci Trpasliconu individuálně. Nestačí např. „háčko“ na čele k tvrzení, že máte kostým Rimmera. V případě, že kostým bude posouzen jako nevyhovující či nedostatečný, 50 Kč ze vstupného nebude vráceno.

Návštěvníci, kteří budou platbu zasílat ze Slovenska, mohou peníze zaslat na účet s kódem banky 8330. Jedná se o peněžní ústav ve Slovenské republice, takže nebudete platit poplatek za zaslání platby do zahraničí. Ostatní návštěvníci platí na účet Fio banky s kódem banky 2010.

Platbou předem získáte nejen výše uvedenou slevu na vstupném, ale také tím urychlíte své odbavení při registraci na místě konání.

O skutečnosti, že jsme Vaši platbu vstupného zaregistrovali, se informujte na odkazu (který máte v e-mailu o potvrzení přijetí přihlášky). V případě nejasností nás kontaktujte na e-mailu vehali@discworld.cz.

V případě, že až po zaplacení vstupného zjistíte, že se Trpasliconu 2017 nemůžete zúčastnit, dejte nám vědět. Do 11. března 2017 Vám vrátíme vstupné v plné výši. Pokud svou účast zrušíte mezi 12. a 15. březnem, vrátíme Vám polovinu vstupného, nebo za sebe můžete poslat náhradníka. V případě zrušení účasti 16. nebo 17. března 2017 již vstupné vracet nebudeme, ale můžete za sebe také poslat náhradníka. V obou případech nám do 13. března 2017 12:00 dejte vědět jeho jméno na e-mail vehali@discworld.cz. Náhradu vstupného si pak vyřešte s daným náhradníkem sami.

Přednášející a hosté se nepřihlašují, přihláška slouží pouze pro návštěvníky Trpasliconu 2017, kteří chtějí platbou předem získat zlevněné vstupné. Pokud chcete pouze dát vědět o své účasti, můžete se přihlásit na facebookové události

Přihláška