Herna

Poznej film podle hlášky

Poznej film podle hlášky

Myslíte si, že znáte mnoho filmů a že je znáte dobře? A co hlášky z nich? Poznáte poslechem, k jakému snímku ta či ona patří? Napněte uši a otestujte své znalosti a paměť v soutěži filmových hlášek. Nebo si zkrátka přijďte připomenout známé nebo poznat dosud neznámé filmy.

Pořádá: DORFL the Sane

Vyrob si svého pana Filutu

Vyrob si svého pana Filutu

Na letošním Trpasliconu budete mít jedinečnou příležitost vyrobit si pana Filutu. Navíc v limitované edici, protože materiál bude pouze na 30 kusů. Na místě bude formulář na zapsání zájemců. Sestavení zvládnou i manuálně méně zruční jedinci. Ten kdo se nebojí práce s jehlou, si bude moci vyrobit pana Filutu i s mašličkou pod krkem. Cena za materiál: 50 Kč

Pořádá: Tezi

Šipky na kozatou rosničku

Šipky na kozatou rosničku

V noci si vždycky najdeme trochu času, abychom obdivovali Caravaggia a hovořili o koncepci, obsahu a formě. Šipky na kozatou rosničku už nemaj šanci.

Poznej, co je tohle za ovoce?

Poznej, co je tohle za ovoce? - tasting edition

„Je to pooo…mrr… Je to poo…mrr… Je to banán!“ Anebo není? Dokážete poznat rozdíl mezi rozinkou a melounem? V tom případě víte téměř vše! Přijďte si otestovat své znalosti různého ovoce, tentokrát v trochu jiném formátu. Ve velmi chutném formátu. Budete totiž ochutnávat! Chuťové buňky s sebou.

Malý rybář

Malý rybář

Vychutnejte dobrodružství pravého rybolovu v pohodlí našeho conu! Čekají na vás skvělé ceny!

Pojídání pálivých toustů

Pojídání pálivých toustů (bez jediného hrášku)

Ani málo ani moc, v tom je to umění! Něco tak chutného jste v životě nejedli! Absence chuťových pohárků výhodou!

Volejbal přes jégrovky s nafouknutým kondomem

Volejbal přes jégrovky s nafouknutým kondomem

Máte už dost stolního golfu, máte po krk Člověče, nezlob se? Zahrajte si volejbal přes jégrovky s nafouknutým kondomem!

Monty Pythonovy švihlé olympijské hry

Monty Pythonovy švihlé olympijské hry

Již od dávných dob se pořádají olympijské hry. Mají dlouholetou tradici. Jejich pravá podoba ale byla utajována. Až doposud! Monty Python ví přesně, jak to bylo tehdy! Zúčastněte se olympijských her ve velkém stylu, bez příkras a beze změn! A pokud nebudete chtít soutěžit, přijďte si alespoň užít tento nevšední zážitek! Pět náročných disciplín, místo pro deset soutěžících a tři stupně vítězů. Kdo je obsadí?

Královský bál

Královský bál

Královský bál je v plném proudu a znuděné princezny postávají na stupínku uprostřed sálu. Neodolatelná výzva pro každého zkušeného svůdce. Ale nebude to tak jednoduché. Abyste princeznu vyvedli do předsálí a tam ji použ ... em ... aktivovali, budete potřebovat pomoc ostatních návštěvníků bálu. A ještě se do toho pletou konkurenční svůdci a snaží se vám vyfouknout rozdělanou princeznu přímo pod rukama. Jen ten kdo správně zkombinuje efekty a odhalí všechny úklady protivníků bude slavit úspěch.

Přednášející: Kolaps

Čapkový workshop

Čapkový workshop

Přijďte si na Trpasliconu vyrobit vlastní čapku dle barvy, která odpovídá Vaší víře. Na výběr bude modrá, červená a pro skalní fanoušky i zelená.

Přednášející: Lucerna

Geek šperky

Geek šperky

Vyrob si svůj šperk s britským motivem Máte jedinečnou možnosti si vlastnoručně vyrobit náušnice, přívěšek nebo medailonek s britskými národními motivy nebo s motivy z některého z britských fandomů (DW, Sherlock, Merlin, LotR, Red Dwarf,…). Pozor, omezené množství surovin. Proto vše do vyprodání zásob!

Přednášející: Daphné